UrbanStore.cz – Back to school

Code Expirováno
Využijte slevový kupón 20% sleva na doplňky a vše dětské v každoroční...Více informací

Využijte slevový kupón 20% sleva na doplňky a vše dětské v každoroční akci Back to school. Méně informací

SKOLA18 Získat kód
100% Funkční

Nejenom volnočasové oblečení

Samotný název UrbanStore.cz jasně ukazuje na to, že prioritou eshopu je nabídnout hlavně stylovou městskou a volnočasovou módu. A to jak v širokém sortimentu různých variant, tak samozřejmě s jistotou známých značek. Moderně a značkově se moou obléknout ženy, muži, stejně jako i děti, a to do outfitů od výrobců, jako jsou tyto značky:

  • Adidas
  • Converse
  • Diesel

Dále nechybí ani značky Crocs, Alpine Pro, Lacoste, Nike a další. Vše samozřejmě s jistotou originality. Celý sortiment oblečení je dále doplněn také veškerou výbavou na běh a vše, co k nu patří. V nabídce také nechybí ani široká škála různých doplňků, kterými lze outfit a vzhled zajímavě ozvláštnit.

Unikátní designové kousky

Kromě klasického sortimentu jsou v nabídce také jedinečné designové kousky, které nejsou k mání jenom tak někde. Obchod spolupracuje s řadou známých i mladých návrhářů a návrhářek, s obrovský talentem. To se následně promítá do nabídky jednotlivých kousků oblečení.

Vše skladem

Kdo chce nakoupit jednoduše a z pohodlí domova, tomu UrbanStore.cz přinese ještě jednu celkem zajímavou výhodu. Tou je skladová dostupnost. Všem, co najdete online, je uloženo na některé z prodejen, nebo v centrálním skladu. A to znamená rychlost odeslání již do 48 hodin. Kromě doručení na adresu je možné využít i vyzvednutí a nezávazné vyzkoušení na prodejně, stejně jako není problémem využít i dalších více než 1 000 odběrných míst po celé ČR nebo SR.