Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Co vše lze na Triola.cz pořídit?

Jelikož se jedná o známého a tuzemského výrobce spodního prádla, je samotné zamření celkem jasné. Sortiment však lze rozdělit do několika kategorií, a to jak podle typu, tak i podle toho, pro koho jsou určené. Jedná se o:

  • Dámské prádlo
  • Pánské prádlo
  • Plavky

Samozřejmostí je, že dané kategorie se dále dělí do několika dalších, a to s ohledem na konkrétní typ, ale i s ohledem na konkrétní střihy, nebo také s ohledem na určení, stejně jako s ohledem i na konkrétní používané materiály.

Poradenství i možnost vyzkoušení

Že není Triola.cz  jenom obyčejnými internetovým obchodem, to jasně dokládá fakt, že je spojený s možností využít profesionálního poradenství, které je spojeno s výběrem. Také nelze zapomenout na to, že objednávku je možné doručit jak domů, tak i na jakoukoliv z prodejen. K tomu se váže jasná výhoda založená na tom, že si lze daný sortiment ihned vyzkoušet a v případě potřeby a dostupnosti i vyměnit za vyhovující.

Pro stálé zákaznice je připraveno výhodné členství

Stálé zákaznice, které budou na Triola.cz pravidelně nakupovat, budou spojeni nejenom s kvalitou zboží. Je pro ně připravený také takzvaný Triola klub, který je spojený s řadou výhod. Hlavně potom s konkrétním přísunem novinek, stejně jako s řadou slevových akcí, díky kterým je možné nakoupit za výhodnější ceny.