Sconto.cz – 1+1 zdarma na matrace a rošty

Sale Expirováno
Nakupte dvě stejné matrace nebo dva stejné rošty a zaplaťte...Více informací

Nakupte dvě stejné matrace nebo dva stejné rošty a zaplaťte pouze jeden kus, druhý získáte ZDARMA. Akce se nevztahuje na služby, matrace a rošty v aktuálním reklamním prospektu a na již zlevněné zboží. Slevy nelze sčítat. Akce nemůže být kombinována s jinými marketingovými akcemi společnosti Sconto Nábytek. Akci nelze uplatnit při nákupu za klubové SCONTO ceny. Méně informací

Získat kód
100% Funkční

Co vše je možné pořídit?

Výhody online nákupu na Sconto.cz jsou jasné. je to nejenom pohodlnější než osobně, ale také je jistotou bohatší výběr, než který se vejde na prodejní plochu pobočky. Sortiment je rozdělený do několika kategorií, kdy je možné vybírat jak podle typu nábytku, tak i podle místnosti. Nechybí ty základní, jako je:

  • Kuchyně
  • Obývací pokoj
  • Ložnice

Zapomínat nelze také na další možné interiéry, jako jsou dětské pokoje, šatny, nebo také pracovny. Vše doplňuje i bohatý sortiment různých doplňků, zaměřených jak na praktičnost, tak i na neméně důležitou estetiku. I ta je v interiérech nutností.

Bohatý výběr a nízké ceny

Vzhledem k velikosti dané firmy a tedy i samotného obchodu Sconto.cz je jistotou jak bohatý výběr v různých kategoriích, tak je zde i jistota velmi příznivých cen. A to v porovnání hlavně s menšími obchody s nábytkem, nebo v porovnání s klasickou zakázkovou výrobou.

Unikátní služby spojené s doručením

Při výběru nábytku na Sconto.cz můžete jako zákazníci vybírat z různých variant doručení. Samozřejmostí je osobní odběr, a to na 8 pobočkách, které jsou otevřeny 7 dní v týdnu. Dále nelze zapomínat i na výhodné možnosti dopravy, kdy si lze na adresu nechat doručit jak drobnosti, tak i velké kusy domácího vybavení. Kromě klasické dopravy nechybí možnost využití doplňkových sužeb, jako je nejenom vynesení, ale i služba montáže nábytku.