Pululka.cz – sleva 100 Kč

Code Vyprší: 31.12.2020
100 Kč slevový poukaz do Pilulka.cz Použijte tento slevový poukaz...Více informací

100 Kč slevový poukaz do Pilulka.cz Použijte tento slevový poukaz v oblíbené internetové lékárně Pilulka.cz a získáte slevu 100 Kč. Pro uplatnění je potřeba minimální objednávka nad 500 Kč. Méně informací

5IM1VC Získat kód
15% Funkční

Pilulka.cz – doprava zdarma

Sale Vyprší: 31.12.2020
Dopravu zdarma můžete využít při nákupu nad 999 Kč prostřednictvím...Více informací

Dopravu zdarma můžete využít při nákupu nad 999 Kč prostřednictvím PPL nebo České pošty. Méně informací

Získat kód
100% Funkční

Na Pilulka.cz lze nakoupit skutečně vše

Hlavním unikátem daného eshopu je rozhodně šíře sortimentu. Jelikož je Pilulka.cz vnímána jako online lékárna, zaujme daný sortiment hlavně dostupností volně prodejných léků. Tím ale rozsáhlost sortimentu nekončí, jelikož mezi další produkty patří ty z kategorií:

  • Matka a dítě
  • Kosmetika a drogerie
  • Potřeby po sportovce

Ani tím ještě sortiment nekončí, jelikož dále je v nabídce šíře různých čajů a zdravých potravin stejně jako různorodé doplňky stravy, které patří do skupiny produktů, které jsou určené hlavně k prevenci problémů.

Rychlé doručení i osobní odběr

Unikátem Pilulka.cz je primárně to, že nabídne jistotu pohodlného online nákupu s rychlým doručením. A to nejenom díky skladové dostupnosti, ale i díky tomu, že například v Praze je k dispozici vlastní doprava, která zajistí doručení do 60 minut. Dále nelze zapomínat ani na možnost osobního vyzvednutí. Nejenom ve zmíněném počtu aliančních lékáren, jelikož celkový počet odběrných míst je v rámci celé ČR více než 1 300.

Klub pro věrné zákazníky

Pro pravidelné nakupující je připravený také Pilulka klub, který je spojený s možností získat především různé zajímavé výhody. Ty jsou spojeny se sbíráním kreditů za každý nákup, díky kterým je možné čerpat nejenom unikátní slevy, ale i další zajímavé bonusy a také odměny.