Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Elnino.cz  nenabízí jenom parfémy

Toto byl sortiment, se kterým tato firma začínala. Nyní však neprodává jenom parfémy, jelikož na Elnino.cz  toho lze pořídit podstatně více. Sortiment je skutečně bohatý a kromě vůní se zaměřuje také na péči o:

  • Tělo
  • Vlasy
  • Pleť

Dále nelze opomíjet ani segment krásy, který je spojený s líčením. I toto je kategorie produktů, které je možní nakoupit. Celkem je v nabídce okolo 1 milionu různých druhů zboží.

Řada světových značek

Rozmanitost sortimentu jasně podtrhuje fakt, že na Elnino.cz není problémem nakoupit celou řadu známých a světových značek. Pokud se máme podívat na několik nejznámějších, patří sem třeba značky jako Rimmel, Dolce Gabana, Max Factor a celá řada dalších, které na kosmetickém trhu něco znamenají. Samozřejmé je, že v eshopu pořídíte výhradně jenom originály.

Kvalitu obchodu potvrzují různé získané certifikáty a také četná hodnocení. Mezi ty důležitější můžeme zařadit například Apek, stejně jako to může být certifikát Ověřeno zákazníky. Mezi další výčet kladů patří bohaté možnosti plateb, stejně jako bohaté možnosti dopravy – která může začínat už na pouhých 40 Kč. Dále nechybí také možnost osobního vyzvednutí. Internetový obchod Elnino.cz  je také nakloněn pravidelným a také stálým zákazníkům, pro které má připravený celkem zajímavý věrnostní program, které přináší nejenom slevy, ale také celou řadu různorodých výhod.