Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Na Notino.cz nejsou k dispozici jenom parfémy

Parfémy byly a stále jsou stěžejní součástí sortimentu. Nechybí řada známých značek i variant jak pro muže, tak i pro ženy. Dále nelze opomenout další bohatý sortiment, který lze zařadit do kategorie, které souvisí s lidskou krásou. Je to například:

  • Péče o vlasy
  • Péče o tělo a pleť
  • Líčení

Dále nelze zapomínat ani na celou řadu dalších kategorií, jako je například péče o zuby, ochrana proti slunci, ale i vůně do bytu. Kromě klasického drogistického zboží nechybí ani drobné spotřebiče, jako různé fény, nebo různé kulmy.

Skutečný gigant

Že Notino.cz není nijak malý obchod jasně potvrzuje i to, kolik věcí zde můžete koupit. K dispozici je v eshopu více než 60 000 různého druhu zboží, a to od 1 500 značek. V nich pochopitelně nechybí ani ty prestižní, jako je třeba Calvin Klein, Boss, Giorgio Armani, Gucci a mnohé další. O velikosti obchodu svědčí i to, že ročně je zákazníkům distribuováno přes 6 milionů jednotlivých balíčků.

Na adresu, výdejní místo i pobočku

Objednávka je na Notino.cz nejenom jednoduchá z hlediska pohodlnosti a výběru. Také zaujme možnost zvolit si kromě klasické dopravy nebo odběrného místa i možnost doručení objednávky přímo na některou z prodejen. Zde se zákazníkům věnují i zkušené beauty specialistky, které v případě potřeby ochotně a profesionálně poradí se vším, co souvisí s jejich výběrem.