Kasa.cz – sleva 100% na nákup

Code Expirováno
Aktuální slevový kód na Kasa.cz Vám ušetří 100 Kč při nákupu. Sleva...Více informací

Aktuální slevový kód na Kasa.cz Vám ušetří 100 Kč při nákupu. Sleva 100 Kč platí pro objednávky nad 2 500 Kč. Méně informací

Co na Kasa.cz nakoupíte?

Dá se říci, že Kasa.cz je specialistou na veškerý sortiment, který se jakkoliv týká elektřiny. Pokud se máme podívat na několik dominujících kategorií, tak jsou to rozhodně tyto tři:

  • Domácí spotřebiče
  • Výpočetní technika
  • TV, audio a video

V segmentu klasiky nechybí ani bohatá nabídka fotoaparátů kamer, nebo mobilních telefonů. Že Kasa.cz rozšiřuje svůj sortiment i jiným směrem, to jasně potvrzuje i to, že lze nakoupit třeba také sortiment pro dům, zahradu a dílnu, vybavení na sport a outdoor, nebo chovatelské potřeby, hračky, či věci spojené s péčí o dítě.

Různé možnosti dopravy, i unikátní osobní odběr

Že Kasa.cz nabídne i zcela inovativní služby, to jasně ukazuje i fakt, že má dispozici různé možnosti dopravy, kde ty klasické doplňuje i doprava vlastní. Ta nese označení HDS. Dále provozuje výdejní místa, která jsou označena jako Kasa point. Ty jsou unikátní tím, že je jich 90 po celé republice a že zde může být konkrétní zboží připraveno již do 60 minut od objednání. A to mluvíme o dostupnosti několika tisíců položek. Navíc neslouží jenom k vyzvednutí zboží, ale i k vyřizování reklamací.

Řada doplňkových služeb

Sem se neřadí jenom výhody spojené s formami dopravy, nebo vyzvednutím. Nelze zapomínat také na možnost různého nadstandardního servisu. Jelikož Kasa.cz prodává i velké spotřebiče, nabízí jako doplněk třeba i možnost vynesení do konkrétního patra, rozbalení a odnesení obalu, stejně jako službu, která je spojena s odnesením stávajícího spotřebiče.