Insportline.cz – doprava zdarma

Sale Vyprší: 31.12.2020
Nákupem na e-shopu Insportline.cz nad 1 000 Kč získáte dopravu...Více informací

Nákupem na e-shopu Insportline.cz nad 1 000 Kč získáte dopravu až k Vám domů zcela zdarma. Méně informací

Získat kód
100% Funkční

Kromě vlastních produktů je na eshopu i široký sortiment dalších, známých značek a to například:

  • Diadora
  • Craft
  • Kellys

Široká škála sortimentu v různých kategoriích

Díky kombinaci vlastních produktů s těmi ostatními je eshop Insportline.cz ideální volbou bez ohledu na to, jaká aktivita je v lánu. Unikátem je rozhodně i to, že v nabídce lze pořídit výbavu jak na sporty klasické, tak i na ty začínající, nebo menšinové. Když se podíváme na hlavní kategorie, je možné je rozdělit přesně takto:

  • Fitness
  • Sport
  • Outdoor

Dále však nechybí ani bohatý sortiment oblečení, který s konkrétním sportem vždy souvisí. Zajímavou kategorií je Moto, které nabídne vše potřebné právě pro sporty motorizované. I tím se eshop svým způsobem vymyká.

Unikátní přístup k zákazníkovi

Jelikož chce Insportline.cz prodávat hlavně kvalitu, má také zcela unikátní přístup k zákazníkům. Ten zahrnuje třeba i možnost využití prodloužené záruky. A to nikoliv o pár let, jelikož u vybraného zboží jde o prodloužení na 10 let. Dále nelze opomíjet také možnost provedení servisních oprav a úprav přímo u zákazníka, bez nutnosti zboží kamkoliv jezdit. I to je ukázka unikátního přístupu.

Dále nezapomínejme také na možnost využití věrnostních slev, stejně jako na možnost získat dopravu zdarma. Při některých akcích dokonce už při nákupu nad pár stovek. Kromě klasického doručení a adresu umožní Insportline.cz také osobní odběr zboží. A to na některé z poboček, jako je prodejna v Praze, v Brně, stejně jako nechybí pobočka v Ostravě.