Footshop.cz – sleva 5% na nákup

Code Expirováno
Využijte aktuální slevový kód, který Vám zlevní objednávku na Footshop.cz...Více informací

Využijte aktuální slevový kód, který Vám zlevní objednávku na Footshop.cz o 5%. Kupón platí do konce roku 2018. Méně informací

Boty jsou na Footshop.cz pro každého

Lákadlem na Footshop.cz je rozhodně široký sortiment bot, které jsou určené skutečně pro každého. Primárně se jedná o volnočasovou obuv do města, ale pořídit lze i řadu dalších kousků. A to jak ze segmentu pánské a dámské, tak i dětské obuvi. Dále nelze opomíjet ani širokou škálu doplňků a dalšího sortimentu, kam patří:

  • Batohy a tašky
  • Peněženky a hodinky
  • Sluneční brýle a sluchátka

Opomíjet nelze ani doplňky spojené přímo s obuví, a to například bohatý sortiment tkaniček, nebo také kvalitních ponožek.

Jistota originálních značek

Footshop.cz samozřejmě prodává výhradně jenom originální zboží. Počet značek se od založení postupně rozšiřoval. Jako první to byly značky jako Adidas, Nike nebo Asics. Dále se v nabídce objevují i další populární značky, jako je Reebok, Puma, ale také Vans. Opomenout nelze ani zařazení do skupiny Consortium, která zahrnuje i možnost prodávat řadu limitovaných edicí, jako třeba Yeezy od Kanyeho Westa. Díky tomu si může vybrat opravdu široká škála zákazníků i se specifickými požadavky.

Na zákazníky čeká řada výhod

Klady nejsou spojeny jenom s bohatou nabídnou zboží, kterou má Footshop k dispozici. Opomíjet nelze ani klady, jako je třeba poštovné zdarma, pokud je uskutečněný nákup nad 2 500 Kč. Obchod také vychází vstříc zákazníkům ve chvíli, kdy jim zboží nebude sedět. Lhůtu pro vrácení zboží totiž prodloužil ze stávajících 14 dní až na dobu celých 30 dní což je dostatečná lhůta jak na vyzkoušení bot, tak i dalšího sortimentu.