Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Na DrMax.cz lze koupit kompletní lékárenský sortiment

Jediné, co na DrMax.cz nelze zakoupit, je pochopitelně sortiment léků na předpis. Jinak není problém s jakýmkoliv sortimentem, kterému jasně dominují především léky bez předpisu. Dále nelze zapomínat na řadu dalších kategorií, kam patří tyto:

  • Doplňky stravy
  • Zdravotnické prostředky
  • Čaje a další výživa

Ani tím výčet produktů rozhodně nekončí. Online lékárna se zaměřuje i na sortiment učený ženě a dítěti, stejně jako nelze zapomínat na sortiment krásy a péče o ni. Dále je možné zakoupit i potřeby a různé doplňky pro sportovce, stejně jako produktu ze sekce diagnostiky, nebo klasického zdravotnického materiálu. Vše doplňují ještě veterinární přípravky, určené pro všechny majitele domácích mazlíčků.

Karta a mnoho dalších výhod

Eshop DrMax.cz není spojený jenom s širokým sortimentem zboží za dobré ceny. Opomenout nelze různé výhody, které mohou zákazníci získat. Mezi takové se řadí třeba i Karta výhod, která přináší zajímavé slevy a zajímavé odměny. Kartu lze využít nejenom při nákupu v kamenných pobočkách, ale i při nákupu online. Tím výčet pozitiv nekončí. Samotná objednávka může být doručena přímo na některou z poboček, kde je možné její osobní vyzvednutí. Pozitivem je i možnost výhodného doručení přímo na adresu. Stačí jenom udělat nákup nad 999 Kč a jak balné, tak i samotné poštovné je zdarma.