Oops! No coupons found

There are no coupons for this store, please come back later.

Na DrMax.cz lze koupit kompletní lékárenský sortiment

Jediné, co na DrMax.cz nelze zakoupit, je pochopitelně sortiment léků na předpis. Jinak není problém s jakýmkoliv sortimentem, kterému jasně dominují především léky bez předpisu. Dále nelze zapomínat na řadu dalších kategorií, kam patří tyto:

  • Doplňky stravy
  • Zdravotnické prostředky
  • Čaje a další výživa

Ani tím výčet produktů rozhodně nekončí. Online lékárna se zaměřuje i na sortiment učený ženě a dítěti, stejně jako nelze zapomínat na sortiment krásy a péče o ni. Dále je možné zakoupit i potřeby a různé doplňky pro sportovce, stejně jako produktu ze sekce diagnostiky, nebo klasického zdravotnického materiálu. Vše doplňují ještě veterinární přípravky, určené pro všechny majitele domácích mazlíčků.

Karta a mnoho dalších výhod

Eshop DrMax.cz není spojený jenom s širokým sortimentem zboží za dobré ceny. Opomenout nelze různé výhody, které mohou zákazníci získat. Mezi takové se řadí třeba i Karta výhod, která přináší zajímavé slevy a zajímavé odměny. Kartu lze využít nejenom při nákupu v kamenných pobočkách, ale i při nákupu online. Tím výčet pozitiv nekončí. Samotná objednávka může být doručena přímo na některou z poboček, kde je možné její osobní vyzvednutí. Pozitivem je i možnost výhodného doručení přímo na adresu. Stačí jenom udělat nákup nad 999 Kč a jak balné, tak i samotné poštovné je zdarma.