Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Blancheporte.cz nenabízí jenom módu

Ta však zcela jasně dominuje a jasně patří mezi stěžejní sortiment, který je možné na Blancheporte.cz. Díky tomu, že se jedná o segment francouzské módy, je možné pořídit skutečně širokou škálu různých originálních kousků, které v běžných obchodech nejsou k sehnání. Když jde o rozdělení do kategorií, lze vybírat z těchto tří:

  • Dámská móda
  • Pánská móda
  • Spodní prádlo

Kromě hlavního sortimentu ještě nelze opomíjet ani ten doplňkový. Tou první kategorií je stylová a také francouzská obuv. Tím posledním, co je možné v tomto eshopu pořídit, je sortiment určený pro vylepšení domova.

Eshop má unikátní přístup nejenom k zákazníkům

To se jasně projevuje hned v několika rovinách. Pokud se podíváme na to, jak je to s přístupem k zákazníkům, nelze opomenout třeba možnost odstoupení od smlouvy do 30 dní. Dále nechybí ani záruka kvality nabízeného zboží, nebo možnost jeho odběru na více než 900 místech v celé České republice.

Zapomínat nelze ani na další unikáty. Sem patří třeba i důraz na maximální ochranu životního prostředí, a to ve všech procesech, které souvisí nejenom s vyřízením objednávky. Opomenout nelze také Nadační fond Zdeňky Žádníkové, do kterého je eshop Blancheporte.cz přímo zapojený a kde také aktivně finančně pomáhá. A to v tom, aby se vylepšilo prostředí dětských zdravotnických organizací.