Benu.cz – měsíční nabídka výhodných akcí a slev

Sale Expirováno
Pravidelně pro vás BENU.cz připravuje letákovou měsíční nabídku výhodných akcí...Více informací

Pravidelně pro vás BENU.cz připravuje letákovou měsíční nabídku výhodných akcí a slev na vaše oblíbené produkty. Akční nabídka platí pouze v e-shopu BENU od 1. 9. do 30. 9. 2018 nebo do vyprodání zásob. Méně informací

Získat kód
100% Funkční

Benu.cz – doprava zdarma nad 1 499 Kč

Sale Vyprší: 31.12.2020
Nakupte v online lékárně Benu.cz nad 1 499 Kč a...Více informací

Nakupte v online lékárně Benu.cz nad 1 499 Kč a za dopravu nemusíte platit. Méně informací

Získat kód
100% Funkční

Benu.cz – měsíční akce na nákup

Sale Expirováno
Měsíční akce plná výhodných nabídek a slev na populární produkty. Nakupte na...Více informací

Měsíční akce plná výhodných nabídek a slev na populární produkty. Nakupte na e-shopu lékárny Benu.cz za akční ceny po celý měsíc. Méně informací

Získat kód
100% Funkční

Na Benu.cz lze pořídit kompletní lékárenský sortiment

Nákup je nejenom velmi pohodlný, rychlý, s jistotou jeho vyřízení z pohodlí domova. Internetová lékárna Benu.cz má pozitivum také v tom, že nabídne široký sortiment lékárenského zboží. Zde jasně dominují léky bez předpisu, které nejsou tím jediným, co je v nabídce. Mezi další kategorie ze sortimentu patří:

  • Čaje a bylinky
  • Dermokosmetika
  • Zdravotnické pomůcky

To vše dopluje i segment zdravé výživy jako takové, nebo doplňků stravy. Myšleno je dále také na děti a jejich maminky. Lékárna není zaměřen nutně jenom na lidi, ale i na domácí mazlíčky. Nabízí také široký sortiment veterinárních potřeb.

Objednejte i léky na předpis

Online lékárna Benu.cz je unikátní rozhodně i tím, že dokáže kromě volně prodejných léků nabídnout i možnost objednání konkrétního léku na předpis. Ten tak bude připraven ve vybrané lékárně k vyzvednutí, oproti receptu. To se hodí na příkladu různých mastí a jiných léků, které je nutné nejprve připravit. Díky tomu stačí lékárnu navštívit jenom jednou.

Nechybí věrnostní program, ani poradenství.

Kdo si není jistý se správným výběrem, ten rozhodně ocení službu kvalitního poradenství, od zkušených zaměstnanců. Vhod může přijít také další výhoda, spojená s pravidelnými nákupy. Zákazníci mohou získat takzvanou Lékovou kartu, která jim zajistí možnost zajímavých slev a kuponů, stejně jako jim zajistí další výhody. Unikátem je také to, že karta dokáže sama hlídat případné lékové interakce – tedy vzájemné působení účinných látek napříč různými léky.