Baťa.cz – sleva 30% na dámské boty z Letní kolekce na Bata.cz

Code Expirováno
Sleva 30% platí na vybrané dámské boty na podstránce Letní...Více informací

Sleva 30% platí na vybrané dámské boty na podstránce Letní kolekce v eshopu Bata.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku Méně informací

Na Baťa.cz lze pořídit nejenom boty

Hlavní sortiment, který je možné na Baťa.cz nakoupit, je většině kupujících v podstatě předem známý. Nejedná se o nic jiného, než o boty právě této značky. A to jak pro ženy a muže, tak i pro děti. Opomíjet nelze také fakt, že kromě obuvi je možné pořídit i celou řadu dalších věcí. A to například celou řadu různých doplňků, které s módou jasně souvisí. Sem můžeme zařadit opasky, peněženky, ale třeba i ponožky. Potěšeny budou rozhodně i ženy, jelikož ty mohou nakoupit i celkem široký sortiment zajímavých kabelek.

Vybírat lze z různých značek

Že na Baťa.cz mohou zákazníci nakoupit právě zboží této konkrétní značky, to je v podstatě každému jasné. Nejde ale jenom o tento sortiment, jelikož v eshopu je možné bez problémů pořídit i celou řadu dalších zajímavých a unikátních značek. Jedná se třeba o značky, jako je:

  • Power
  • Genuine Tomy
  • Weinbrenner

Také není problém vybírat i z několika edic samotné domovské značky, kam řadíme třeba možnosti, jako Climatec, stejně jako možnosti nesoucí označení Isolia, nebo Bullets.

Kladný přístup k zákazníkům

I ten se svým způsobem zcela výjimečný. Pokud jde o výčet hlavních výhod, tak sem rozhodně patří doručení zdarma, a to při nákupu nad 499 Kč. Dále nelze zapomínat také na možnost doručení na prodejnu, s možností vyzkoušení. Zaujme i dostatečně dlouhá doba spojená s možností vrácení zboží. Ta je oproti zákonnému požadavku dvojnásobná a činí celých 30 kalendářních dní.