Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Co Atratex.cz nabídne?

Sortiment je skutečně bohatý a plně vychází ze základního zaměření na spodní prádlo, se kterým společnost ve svých začátcích začínala. Tento sortiment na Atratex.cz jasně převažuje, ale je doplněný i dalšími věcmi. Pořídit tak lze zboží z těchto kategorií:

  • Spodní prádlo dámské
  • Spodní prádlo pánské
  • Spodní prádlo dětské

Dále nelze zapomenout také na kategorii plavek. Samozřejmostí je jak široký výběr různých střihů a edic, tak samozřejmě i široký výběr mnoha velikostí pro v podstatě jakoukoliv postavu. Hlavním unikátem je také skladová dostupnost. Jelikož je obchod zároveň i výrobcem, je veškeré vystavené zboží samozřejmě skladem. Celkem je k dispozici na 4 000 různých druhů zboží, které celkové dává na výběr z více než 200 000 druhů položek, které jsou uskladněny na ploše 3 500 čtverečných metrů.

Mnoho výhod pro zákazníky

Není to jenom výběr nebo jistota rychlého dodání, co dělá z eshopu Atratex.cz velmi dobrou volbu. Opomenout nelze jeho černé výhody, které dokáže zákazníkům nabídnout. Je to třeba poštovné zdarma, které je možné získat už při nákupu nad 1 499 Kč. Dále nelze opomenout ani věrnostní program s názvem Pokladnička, kam registrovaní zákazníci dostávají zajímavé finanční prostředky zpět ze svých nákupů. Toto vše je doplněno i jedinečným zákaznickým přístupem, který je spojený využívat nejenom kontaktní maily, ale i telefonní zákaznické linky.