Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Kdo může na Answear.cz nakoupit?

Skutečně každý. Jak bylo zmíněno, tak se Answear.cz specializuje na nabídku zboží určeného pro ženy, stejně jako pro muže, ale i děti. V nabídce jsou módní kousky, které spadají do segmentu volnočasového, ale i elegantního. Opomíjet nelze ani to, že kromě klasického oblečení je možné pořídit i širokou škálu doplňků. Samozřejmostí je, že nakoupit je možné výhradně jenom originály. A to i velkých a známých značek, jako například:

  • Tommy Hilfiger
  • Pepe Jeans
  • Diesel

Dále nechybí ani značky jako Mango, Gino Rossi, nebo i privátní značka Answear. Celkem je v portfoliu obchodu na 200 různých značek, což jenom potvrzuje celkovou rozmanitost spojenou s nákupem. Kromě oblečení jako takového je možné pořídit i široký sortiment obuvi. Také na různorodé příležitosti a účely.

Výhod pro kupující je více než dost

Není to jenom jistota bohatého výběru. Answear.cz přináší zákazníkům i řadu výhod. Příkladem může být odměna 200 Kč za pozvání známých, nebo speciální Giftcard. Dále nelze opomíjet ani rychlost odeslání – zboží je po objednávce expedováno do 24 hodin. a to nejenom kurýrní službou nebo poštou a adresu, jelikož sortiment je možné doručit i na Uloženku, nebo speciální Pick-Up pointy. Počítá se také s tím, že zboží nemusí přesně sedět. Ani to není jakýkoliv problém, jelikož lhůta pro zaslání zpět je prodloužena až na jeden měsíc, tedy na 30 kalendářních dní.