Answear.cz – sleva 200 Kč na první nákup

Code Vyprší: 31.12.2020
Pokud se zaregistrujete k odběru newsletteru internetového obchodu Answear, můžete...Více informací

Pokud se zaregistrujete k odběru newsletteru internetového obchodu Answear, můžete využít slevu 200 Kč na první nákup. Sleva se vztahuje na nákup nad 1 000 Kč. Méně informací

  Získat kód
100% Funkční

Kdo může na Answear.cz nakoupit?

Skutečně každý. Jak bylo zmíněno, tak se Answear.cz specializuje na nabídku zboží určeného pro ženy, stejně jako pro muže, ale i děti. V nabídce jsou módní kousky, které spadají do segmentu volnočasového, ale i elegantního. Opomíjet nelze ani to, že kromě klasického oblečení je možné pořídit i širokou škálu doplňků. Samozřejmostí je, že nakoupit je možné výhradně jenom originály. A to i velkých a známých značek, jako například:

  • Tommy Hilfiger
  • Pepe Jeans
  • Diesel

Dále nechybí ani značky jako Mango, Gino Rossi, nebo i privátní značka Answear. Celkem je v portfoliu obchodu na 200 různých značek, což jenom potvrzuje celkovou rozmanitost spojenou s nákupem. Kromě oblečení jako takového je možné pořídit i široký sortiment obuvi. Také na různorodé příležitosti a účely.

Výhod pro kupující je více než dost

Není to jenom jistota bohatého výběru. Answear.cz přináší zákazníkům i řadu výhod. Příkladem může být odměna 200 Kč za pozvání známých, nebo speciální Giftcard. Dále nelze opomíjet ani rychlost odeslání – zboží je po objednávce expedováno do 24 hodin. a to nejenom kurýrní službou nebo poštou a adresu, jelikož sortiment je možné doručit i na Uloženku, nebo speciální Pick-Up pointy. Počítá se také s tím, že zboží nemusí přesně sedět. Ani to není jakýkoliv problém, jelikož lhůta pro zaslání zpět je prodloužena až na jeden měsíc, tedy na 30 kalendářních dní.