Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Jaké zboží je možné na Alza.cz koupit?

Doslova jakékoliv si vzpomenete. Jak bylo zmíněno, stále jasně dominuje především sortiment výpočetní techniky a také elektroniky. Včetně velkých, stejně jako včetně malých spotřebičů. Toto všechno je doplněno několika dalšími kategoriemi, kam se řadí:

  • Hračky
  • Parfémy a hodinky
  • Drogerie

Dále nelze zapomínat ani na výčet dalších kategorií, kam se řadí například segment potřeb na sport, nebo na outdoor aktivity. Vše doplňuje i segment hobby pomůcek spojený s nářadím, nebo také kategorie auto moto.

Jedinečné možnosti doručení, ale i vyzvednutí

Nechat si zaslat zboží na adresu s vyžitím pošty nebo kurýra, to už můžeme považovat za naprostý standard. Alza.cz možnosti výrazně rozšiřuje. Primárně svými pobočkami, které jsou otevřené jak v týdnu, tak i o víkendu. Dále jsou k dispozici i takzvané AlzaBoxy, které umožní vyzvednutí kdykoliv. Na následující roky se plánuje i Prodejna budoucnosti, která bude moci být zcela bez jakékoliv obsluhy.

Moderní přístup k zákazníkovi

Nejenom s ohledem na šíři sortimentu či možnosti vyzvednutí. Také nelze zapomínat na široké možnosti platby, kde nechybí ani virtuální měny. Unikátem je ale i řešení reklamací, které mohou být řešeny i na počkání, stejně jako zaujme i to, že více než polovina reklamací je řešena jednoduše tak, že dojde k jejich výměně za nový produkt. Navíc je příliš poruchové zboží pravidelně vyřazováno z nabídky.