Expirované 4Home.cz kupóny

4Home.cz – sleva 5% na celý nákup

Slevový kupón Expirováno
Nakupte vybavení do bytu na 4Home.cz a ušetřete 5% z... Více informací

Nakupte vybavení do bytu na 4Home.cz a ušetřete 5% z objednávky díky našemu slevovému kupónu. Less

AFC5 Získat kupón
100% funkční

4Home.cz – sleva 75 Kč na celý nákup

Slevový kupón Expirováno
Ušetřete 75 Kč při nákupu v oblíbeném e-shopu 4Home.cz. Stačí... Více informací

Ušetřete 75 Kč při nákupu v oblíbeném e-shopu 4Home.cz. Stačí nakoupit nad 1 500 Kč a sleva je Vaše. Less

AFC75 Získat kupón
100% funkční

Co na 4Home.cz nakoupíte?

Zaměření sortimentu je celkem jasné. Podívejme se také konkrétněji na to, v jakých všech kategoriích je možné zboží vybírat. Mezi segment, který jasně dominuje, určitě patří kategorie:

  • Bytového textilu
  • Doplňků a dekorací
  • Sortimentu pro hobby a zahradu

S původním zaměřením však souvisí vybavení kuchyní a jídelen, nebo nabídka kuchyňských sortiment. Že sortiment lehce přesahuje původní zamření, to celkem jasně dokládá i zboží, kam patří přípravky určené k úklidu, sortiment hraček a dárků, nebo také produkty spojené s krásou a zdravím.

Vynikající skladová dostupnost

Už samotná šíře sortimentu na 4Home.cz jasně ukazuje, že si lze může každý zákazník snadno vybrat vše, co potřebuje. Unikátem je také vynikající skladová dostupnost. Dá se říci, že až 99 procent produktů je skladem a jsou připraveny k okamžitému odeslání. K tomu se váže také fakt, že nemusí být odeslány jenom na konkrétní adresu, ale mohou být zaslány na jedno z celkem 281 výdejních míst po celé České republice.

Zákazníci získají i další výhody

Kromě dostupnosti zboží nelze opomenout ani to, že stačí nakoupit za 1 000 Kč a dopravné na adresu bude zdarma. Samozřejmostí je možnosti i vrácení zboží, se zárukou vrácení peněz. Navíc eshop 4Home.cz nefunguje jenom klasicky online, jelikož v případě potřeby lze zavolat na zákaznický servis a poptat se na konkrétní sortiment přímo. Vše doplňuje i existence věrnostního programu, který nese název Pohoďáčci.